Czóbel-kúria Anarcs

Czóbel-kúria Anarcs
Czóbel-kúria AnarcsCzóbel-kúria Anarcs
Czóbel-kúria AnarcsCzóbel-kúria Anarcs

Czóbel-kúria Anarcs bemutatkozása

Az épületet klasszicista stílusban Czóbel László építtette 1826-ban. A XIX. század végén és a XX. század második felében átépítették, így eredeti kinézetét elvesztette az épület.

Európa Panzió Mátészalka - Napi árak
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó
57.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Czóbel-kúria Anarcs vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2499 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49085 feltöltött kép
Érdekes 2024. május 1.egyedül járt itt
Anarcson van egy kúria-kert, azaz "Bárókert", ami a Czóbel kúriát öleli körül. Nem messze található a görögkeleti és a híres református templomtól. Gyakorlatilag szomszédok. A parókián hívták fel rá a figyelmemet, és készültem is rá. Borongós, esős, vacak idő, és kétesélyes, hogy a kúriában egyáltalán van valaki vagy nincs, vagy vadászhatok valami elérhetőségre.
Czóbel-kúria Anarcs - EgyébCzóbel-kúria Anarcs - BelsőCzóbel-kúria Anarcs - Külső képCzóbel-kúria Anarcs - Külső képCzóbel-kúria Anarcs - Külső képCzóbel-kúria Anarcs - EgyébCzóbel-kúria Anarcs - Külső képCzóbel-kúria Anarcs - EgyébCzóbel-kúria Anarcs - EgyébCzóbel-kúria Anarcs - BelsőCzóbel-kúria Anarcs - BelsőCzóbel-kúria Anarcs - BelsőCzóbel-kúria Anarcs - EgyébCzóbel-kúria Anarcs - EgyébCzóbel-kúria Anarcs - EgyébCzóbel-kúria Anarcs - BelsőCzóbel-kúria Anarcs - EgyébCzóbel-kúria Anarcs - BelsőCzóbel-kúria Anarcs - EgyébCzóbel-kúria Anarcs - Külső kép