155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó

3,2
a 2 balatoncsicsói étterem közül
155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó
155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó

Aventurin House Révfülöp - Legjobb ár önellátással
Aventurin House Révfülöp
520.000 Ft / 14 fő / 2 éjtől ellátás nélkül
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness élmények
CE Plaza Hotel Siófok
79.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
59.823 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 802 városban járt márFelfedező - 2545 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 50298 feltöltött kép
Átlagos 2024. október 18.egyedül járt itt
Már valami motorosrendőr alaposan lefülelt a bekötőúton, ahogy a falu felé mentem. Mellémállt és ablakon keresztül kioktatott, hogy itt szüreti felvonulás van, traktorok, lovak, fogatok, hát úgy kell itt hajtani, aztán csak jól meggondolni. . . megfontoltam, aztán mentem tovább.
155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó - Külső kép155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó - Belső155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó - Belső155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó - Egyéb155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó - Belső155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó - Mosdó155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó - Mosdó155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó - Mosdó155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó - Belső155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó - Étel/ital155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó - Belső155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó - Egyéb155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó - Egyéb155. számú Vegyesbolt, Italbolt Balatoncsicsó - Külső kép