Don Csorleone Étterem & Pizzéria Csór

étterem, pizzéria
Don Csorleone Étterem & Pizzéria Csór
Don Csorleone Étterem & Pizzéria CsórDon Csorleone Étterem & Pizzéria Csór
Don Csorleone Étterem & Pizzéria CsórDon Csorleone Étterem & Pizzéria Csór

Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó - Kedvezményes szobaár reggelivel - nyugdíjasok részére
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó
Szépia Hotel Zsámbék
65.709 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Don Csorleone Étterem & Pizzéria Csór vélemények

1955
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 84 városban járt márFelfedező - 107 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1955 feltöltött kép
Kiváló 2024. szeptember 30.a párjával járt itt
Nem, ez nem elírás, a helyet, ahol dunántúli bolyongásunk során egyszer ebédeltünk, valóban Don Csorleonénak hívják, merthogy Csóron található. Volt itt a faluban hajdan egy ma már vegyes emlékezetű, egyesek szerint híres Csóri Csuka Csárda, de az már zárva, épületét az idő meg az időjárás rágja.
Don Csorleone Étterem & Pizzéria Csór - EgyébDon Csorleone Étterem & Pizzéria Csór - EgyébDon Csorleone Étterem & Pizzéria Csór - EgyébDon Csorleone Étterem & Pizzéria Csór - EgyébDon Csorleone Étterem & Pizzéria Csór - EgyébDon Csorleone Étterem & Pizzéria Csór - Egyéb