Szovjet Hősök emlékműve Abádszalók

Hotel Korona Wellness Eger - Szilveszter
Hotel Korona Wellness Eger
333.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Szovjet Hősök emlékműve Abádszalók vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 780 városban járt márFelfedező - 2492 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 48718 feltöltött kép
Átlagos 2024. július 28.egyedül járt itt
Azt hiszem Ember Mária szobrától jöttem éppen Abádszalókon, amikor ráakadtam erre a szovjet hősi emlékműre. Az utóbbi időben mintha megszaporodtak volna, régebben azt néztem, amikor mindenhol volt, díszhelyen, frissen virágozva, koszorúzva, aztán jött egy korszak, hogy szinte mindenhol elbontották, kitették őket valahová a semmibe, benövették gazzal, most meg sok újat látok településről településre.
Szovjet Hősök emlékműve Abádszalók - EgyébSzovjet Hősök emlékműve Abádszalók - EgyébSzovjet Hősök emlékműve Abádszalók - EgyébSzovjet Hősök emlékműve Abádszalók - Külső képSzovjet Hősök emlékműve Abádszalók - Külső képSzovjet Hősök emlékműve Abádszalók - Külső képSzovjet Hősök emlékműve Abádszalók - Külső képSzovjet Hősök emlékműve Abádszalók - EgyébSzovjet Hősök emlékműve Abádszalók - Egyéb