városi Szobor közül
Szobor
Sánc-pusztai emlékhely AdonySánc-pusztai emlékhely Adony

Sánc-pusztai emlékhely Adony bemutatkozása

Az emlékkövet GiIler János kőfaragó készítette, melyet 2015. szeptember 3-án emeltek fel.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval 10% kedvezménnyel!
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Akciós Kastélyélmény
Fried Kastély Hotel Simontornya
59.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Vital Hotel Nautis Gárdony - Tóparti wellness
Vital Hotel Nautis Gárdony
73.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Sánc-pusztai emlékhely Adony vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 780 városban járt márFelfedező - 2492 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 48718 feltöltött kép
Átlagos 2024. július 3.egyedül járt itt
Géperejű járművemmel andalogtam valami országúton, amikor elsuhantunk egy kis kereszteződés mellett és azt mondja a szemfüles autó, hogy - Te, haver, nem valami emlékmű vagy mi mellett mentünk el éppen? Én meg mondtam, hogy de, kehet, nosza, forduljunk csak vissza! És így adódott, hogy felfedeztem a hajdani Sánc-puszta helyét.
Sánc-pusztai emlékhely Adony - Külső képSánc-pusztai emlékhely Adony - EgyébSánc-pusztai emlékhely Adony - Külső képSánc-pusztai emlékhely Adony - Egyéb