Láng Alsómocsolád

Szobor
Láng Alsómocsolád
Láng AlsómocsoládLáng Alsómocsolád

Láng Alsómocsolád bemutatkozása

A Láng szobrot először 2009-ben avatták fel, ekkor még a Kossuth utcai parkolónál állt. 2013-ban helyezték át jelenlegi helyére, a Rákóczi utcába. Alkotója Koltai László és Demeter István.

Puchner Kastélyszálló Bikal - Puchner pihenés félpanziós ellátással
Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
91.728 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Láng Alsómocsolád vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Érdekes 2023. június 13.a párjával járt itt
Jó, beismerem, itt hibáztam többször is. Mert milyenek az ember beivódott sztereotípiái? Hát, hogy egy ilyen láng. . . az nyilván valami forradalmi ifjúsági napok, de ha nem szocialista, akkor valami 56-os emlékmű, oszt annyi. De nem! Hiába tűnik távoltól olyannak, mint egy helyi felvonulási téren egy úttörőavató center, ez valami más, tényleg láng, tényleg tűzről szól!
Láng Alsómocsolád - EgyébLáng Alsómocsolád - EgyébLáng Alsómocsolád - Külső kép