Jó burger, jó sör, jó zene, jó kiszolgálás

Bitang Burger & Coffee Shop AlsóörsBitang Burger & Coffee Shop Alsóörs a térképen

Kiváló 2023. decemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2024. augusztus 26.
A Bitang burger egyike azon három egységnek, mely bekerült néhány éve a Magyar Konyha Magazin Balaton kalauzába és azóta stabil szereplője a kalauznak.
Erénye, hogy télidőben is nyitva tartanak. Mi decemberben voltunk náluk, ettünk egy burgert menüben, mely ütötte a mércét. Jó burgert adnak, kár, hogy a hús kissé túlsült, rosén jobb. A coleslaw salátán kevés volt a majonéz. Értékeljük, hogy van Chilion szósz és kézműves sör, Hübris ipat ittunk a burger mellé. Soha rosszabbat!
Rockzene szól a háttérben.
A kiszolgálás rendben volt, a dizájn dettó,
4,5 pontra jön ez ki nálam, kerekítsünk felfelé.
Hangulat:Kiváló
Bitang Burger & Coffee Shop Alsóörs - EgyébBitang Burger & Coffee Shop Alsóörs - EgyébBitang Burger & Coffee Shop Alsóörs - EgyébBitang Burger & Coffee Shop Alsóörs - EgyébBitang Burger & Coffee Shop Alsóörs - EgyébBitang Burger & Coffee Shop Alsóörs - EgyébBitang Burger & Coffee Shop Alsóörs - EgyébBitang Burger & Coffee Shop Alsóörs - EgyébBitang Burger & Coffee Shop Alsóörs - EgyébBitang Burger & Coffee Shop Alsóörs - EgyébBitang Burger & Coffee Shop Alsóörs - Egyéb
Hotel Laroba Alsóörs - Szenior balatoni pihenés nyugdíjas igazolvánnyal!
Hotel Laroba Alsóörs
64.260 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval