Larios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs

bár, hamburgerező
Larios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs
Larios Beach Bar by Deep Burger AlsóörsLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs
Larios Beach Bar by Deep Burger AlsóörsLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs

Hotel Laroba Alsóörs - Szenior balatoni pihenés nyugdíjas igazolvánnyal!
Hotel Laroba Alsóörs
Forest Hills Hotel & Golf Zirc - Szilveszter
Forest Hills Hotel & Golf Zirc
367.050 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Larios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 382 városban járt márFelfedező - 2626 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28395 feltöltött kép
Kiváló 2024. augusztus 26.egyedül járt itt
A Larios homokozó szimbiózisban működik a Deep Burgerrel, de én már nem voltam egyáltalán éhes, amikor betértem hozzájuk. Rendkívül hangulatos hely, az alsóörsi községi stranddal szemben fekszik. Az italválaszték nagy meglepetéseket nem tartogat, főként sör műfajban nem, de azért jónak mondható, különösen, ha tekintetbe vesszük a töményeket, azon belül a rumokat és a gineket.
Larios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - EgyébLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - EgyébLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - EgyébLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - EgyébLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - EgyébLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - EgyébLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - EgyébLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - Egyéb