Nagyon kedves kiszolgálás

Larios Beach Bar by Deep Burger AlsóörsLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs a térképen

Kiváló 2024. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. augusztus 26.
A Larios homokozó szimbiózisban működik a Deep Burgerrel, de én már nem voltam egyáltalán éhes, amikor betértem hozzájuk. Rendkívül hangulatos hely, az alsóörsi községi stranddal szemben fekszik.
Az italválaszték nagy meglepetéseket nem tartogat, főként sör műfajban nem, de azért jónak mondható, különösen, ha tekintetbe vesszük a töményeket, azon belül a rumokat és a gineket.
A kiszolgálás kifogástalan, az ifjú pultos hölgy kedves, szívélyes, kommunikatív, öröm volt vele pár mondatot váltani.
Ittam volna egy hidegkomlós Drehert, de az kifogyott, így aztán egy simét kértem 790 ft volt, ami átlagos ár /érték arány.
5 pontos összélmény.
Hangulat:Kiváló
Larios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - EgyébLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - EgyébLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - EgyébLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - EgyébLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - EgyébLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - EgyébLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - EgyébLarios Beach Bar by Deep Burger Alsóörs - Egyéb
Hotel Laroba Alsóörs - Szenior balatoni pihenés nyugdíjas igazolvánnyal!
Hotel Laroba Alsóörs
64.260 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval