Ha ez a bajai halászlé.....

Potykacsárda BajaPotykacsárda Baja a térképen

Gyenge 2024. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2024. július 29.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Pécsre menet - a férjem kérésére - csak a " híres halászlé " miatt tettünk egy kis kitérőt. Hát nem kellett volna. Amit kapott az szerinte az csak nevében volt halászlé.

Az is feltűnő volt volt, hogy - az egyébként udvarias pincér - a fizetéskor meg sem kérdezte " hogy ízlett a halászlé ". Persze az is lehet, hogy nyilvánvaló volt a vélemény.

Többet kitérőt ide biztosan nem fogunk tenni.
Ételek / Italok:Szörnyű
Hangulat:Átlagos

Potykacsárda további értékelései

2023.10.17a párjával
Nagyon kellemes kicsit régimódi kiállítású hely. Tiszta rendezett, a kiszolgálás elég gyors figyelmes. Az ételek finomak, nem csúcs, de jók. Saját parkolója van, evés előtt vagy után lehet egy szép sétát tenni a pár méterre lévő Duna parton. Érdemes helyet foglalni, mert főleg frekventált...
2023.10.04a párjával
A csárda a Sugovica partján van igy nagyon hangulatos a kilátás is A kiszolgálás remek volt Kedves pincér aki viccelődött is Gysnak kellett lennünk nem volt sok időnk Megbeszéltük velük es tényleg gyorsak és finomak voltak
2021.06.25családjával
Mindenkinek csak ajánlani tudom,aki a hal ételek kedvelője! Gyors , barátságos kiszolgálás!
Duna Wellness Hotel Baja - Napi árak félpanziós ellátással
Duna Wellness Hotel Baja