IV. Béla Bakonytamási

Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes pihenés
Hotel Kapitány Sümeg
107.640 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

IV. Béla Bakonytamási vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Átlagos 2024. augusztus 17.egyedül járt itt
Hát, vessetek a mókusok elé, de azért ebben mégis van valami komikus. Autóval mászkálok a faluban, aztán a felfedezés öröme, juhé, ott áll Béla bátyánk, ezt azért meg kell nézni, közelebb érve meg hát. . . szóval, egy mókás, zömök kertitörpe, homorú arcából kidudorodó nagy kerek orral. . . hát na.
IV. Béla Bakonytamási - Külső képIV. Béla Bakonytamási - EgyébIV. Béla Bakonytamási - EgyébIV. Béla Bakonytamási - Külső képIV. Béla Bakonytamási - Külső képIV. Béla Bakonytamási - EgyébIV. Béla Bakonytamási - Egyéb