Megtaláltam a jót

Csalogány Étterem & Kávézó BalatonfenyvesCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves a térképen

Kiváló 2024. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. szeptember 23.
Ilyenkor már nehéz jót találni, a Balaton sok helyen hirtelen lehúzza a rolót, nézelődtem Fenyvesen, hol hogy is ebédelhetnék... az út mellett találtam a Kupa Vendéglőt, eléggé bezárt állapotban. Próbáltam tájékozódni a neten, hopp, van itt egy Hubertus-Hof szállodaétterem, jónak tűnik, irány oda. papíron nyitva is van. Ott ácsorogtam a kihalt környéken, a kihalt parkolóban, de semmi mozgás, sehol, semmi étteremre utaló jel... mi legyen? Itt egy Csalogány nevű hely... na, akkor vissza, nem adom fel, valahol csak eszem valamit. És tényleg! Egy bágyadt őszi napfénytől borított kertvendéglő, pár helyi eszeget elszórtan, én úgy félig kint, félig bent foglaltam helyen, azaz a fedett teraszon, innen ráláttam az 50-100 méterre lévő Balatonra is, ez a hely láthatóan egy szabadstrand. Szép környék. Nézzük az étlapot, mindenféle jó van, de kiderült, hogy napi menü is van, és az is eszembe jutott., hogy a menü az biztosan kész is, gyorsan jön. Az aznapi ajánlat gulyás, vargabéles, gesztenyés golyók. Miért ne? A kiszolgálás rendkívül barátságos, kedves, az ételek elég gyorsan jönnek, és nem csak egy visszafogott kisadag, mint menüként képzelnénk, hanem jelentős, jóllakatós mennyiség. Mindezért kb. 2200 forintot fizettem, tokkal és vonóval. Jól olvastad, 2250 forint volt az egész, nagyon jó ebédem, nagyon jó helyen, jó időben, ez így összességében hibátlan élmény.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Csalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - Külső képCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - BelsőCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - Étlap/itallapCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - Étlap/itallapCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - Étlap/itallapCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - Étlap/itallapCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - Étlap/itallapCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - Étel/italCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - EgyébCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - BelsőCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - BelsőCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - BelsőCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - BelsőCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - BelsőCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - Étel/italCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - Étel/italCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - EgyébCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - EgyébCsalogány Étterem & Kávézó Balatonfenyves - Egyéb
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód - Napi árak
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód