Gyenge lángos méregdrágán, sör üvegpohár nékül

Ízvarázs Part BalatonlelleÍzvarázs Part Balatonlelle a térképen

Gyenge 2024. szeptemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2024. szeptember 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
A balatonlellei Ízvarázs part egyike a leggyengébb strandbüféknek, ahol valaha ettem. Ár/érték arányban különösen az.
Egy sima lángos, mely tömör, alig élvezhető, legjobb indulattal is csak két pontos, 1700 forintba kerül, őszintén szólva ilyet nem is láttam még. Ennél még a fővárosi trendi lángososok is kedvezőbb áron dolgoznak, egyébként a sima lángos ára a Balatonnál is 1200 körül alakul.
A tejfeles fokhagymásat választottam, ami 2000-be került. Mellé egy Soproni IPA 1000, ami mellé nem tudtak üvegpoharat adni.
Ez így nagy-nagy jóindulattal 2 pont összesítve, akkor is, ha a dizájn átlagos és a kiszolgálás normális. És nem ajánlott hely.
Ételek / Italok:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Tisztaság:Átlagos
Ízvarázs Part Balatonlelle - EgyébÍzvarázs Part Balatonlelle - EgyébÍzvarázs Part Balatonlelle - EgyébÍzvarázs Part Balatonlelle - EgyébÍzvarázs Part Balatonlelle - EgyébÍzvarázs Part Balatonlelle - EgyébÍzvarázs Part Balatonlelle - EgyébÍzvarázs Part Balatonlelle - EgyébÍzvarázs Part Balatonlelle - EgyébÍzvarázs Part Balatonlelle - EgyébÍzvarázs Part Balatonlelle - Egyéb
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness élmények
CE Plaza Hotel Siófok
79.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
64.515 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
112.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással