Remek cukrászda

Szalay Cukrászda BalatonlelleSzalay Cukrászda Balatonlelle a térképen

Kiváló 2024. szeptemberben, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2024. szeptember 11.
A Szalay cukrászda Balatonlelle egyik legjobb étterméhez tartozik, ezt onnán tudtam meg, hogy Kedvesem bisztró áll a számlán. Tény, hogy méltó hozzá.
A beltere gyönyörű, a vintage dizájnt idézi, a kiszolgálás kifogástalan, a sütemények csábítóak.
Kettőt csomagoltattam be ezek közül, egy Székely tortát, és egy Csupa csokit ízletes, 4,5-5 pontos darabok voltak. Dobozzal együtt 3200 forintot fizettem, ami ebben a minőségi szegmensben átlagos ár/érték arányt jelent. Ettem helyben egy gombóc fagyit, azzal is meg voltam elégedve.
Szívesen betérnék máskor is.
Hangulat:Kiváló
Szalay Cukrászda Balatonlelle - EgyébSzalay Cukrászda Balatonlelle - EgyébSzalay Cukrászda Balatonlelle - EgyébSzalay Cukrászda Balatonlelle - EgyébSzalay Cukrászda Balatonlelle - EgyébSzalay Cukrászda Balatonlelle - EgyébSzalay Cukrászda Balatonlelle - EgyébSzalay Cukrászda Balatonlelle - EgyébSzalay Cukrászda Balatonlelle - EgyébSzalay Cukrászda Balatonlelle - EgyébSzalay Cukrászda Balatonlelle - EgyébSzalay Cukrászda Balatonlelle - Egyéb
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness élmények
CE Plaza Hotel Siófok
79.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
64.515 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
112.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással