Avas keszeg, irdalás nélkül

Vanda Büfé BalatonlelleVanda Büfé Balatonlelle a térképen

Gyenge 2024. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. szeptember 11.
A Vanda büfében egy keszeget ettem, ami irdalatlan volt, pontosabban 3 centiként irdalt, így elég sokat kellett küzdenem az y-szálkákkal, és emellett még avas is, különösen a hasaljánál. Órák múlva is visszajött az avas hal íze, igen kellemetlen érzés volt.
Amúgy a dizájn jó, az ifjú pincér hölgy kedves, de más sört üt be, mint amit ittam, drágábbat egyébként, nehéz elhinnem, hogy véletlen, hiszen azon dilemmáztam, hogy melyik alkoholmenteset kérjem, ő meg beüt egy alkoholosat. És rajtam kívül abban a korai órában nem volt még vendég. Ennél egyébként többet nyom a latban, hogy kaptam tőle kölcsön egy tollat. Társa udvarias, személytelen. Kijön a kiszolgálás átlagosra.
A konyha az sajnos 1 pont, avas keszeg, irdalás nélkül ez így akkor is elfogadhatatlan, ha adtak mellé némi salátát.
Az összélmény 2 pont, a helyet nem tudom jó szívvel ajánlani.
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Átlagos
Ár / érték arány:Gyenge
Vanda Büfé Balatonlelle - EgyébVanda Büfé Balatonlelle - EgyébVanda Büfé Balatonlelle - EgyébVanda Büfé Balatonlelle - EgyébVanda Büfé Balatonlelle - EgyébVanda Büfé Balatonlelle - EgyébVanda Büfé Balatonlelle - EgyébVanda Büfé Balatonlelle - EgyébVanda Büfé Balatonlelle - EgyébVanda Büfé Balatonlelle - EgyébVanda Büfé Balatonlelle - EgyébVanda Büfé Balatonlelle - Egyéb
CE Plaza Hotel Siófok - Őszi wellness élmények
CE Plaza Hotel Siófok
79.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől teljes panzióval
64.515 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
112.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással