Futó eset

Gyufa Büfé BalatonmáriafürdőGyufa Büfé Balatonmáriafürdő a térképen

Átlagos 2024. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. szeptember 23.
A minap gurultam kifelé Balatonmáriafürdőről, ahol a központban tevékenykedtem, és belső tájolóm alapján igyekeztem valahová Marcali felé, amikor csak úgy beakadt út közbe ez a büfé. Egy megállást meg egy italt megérdemel, gondoltam, bár az ittjartamon nyoma sem volt. de majd lesz. Valami kiírás szerint valami híres lángosok vannak itt meg palacsinták, sőt, esetünkben csülkös bableves is akadt, de nem sokkal voltam ebéd után, szóval ennél mélyebben nem élvezhettem a büfé vendégszeretetét. Számlám szerint 700 forintot költöttem egy 0.33 dl-es Cappyre, meg még 50 forint volt a betétdíj.. meg kell ezt még szokni.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Gyufa Büfé Balatonmáriafürdő - EgyébGyufa Büfé Balatonmáriafürdő - Étlap/itallapGyufa Büfé Balatonmáriafürdő - BelsőGyufa Büfé Balatonmáriafürdő - BelsőGyufa Büfé Balatonmáriafürdő - EgyébGyufa Büfé Balatonmáriafürdő - Belső
64.515 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes pihenés
Hotel Kapitány Sümeg
107.640 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
112.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással