Il Dolce Cukrászda & Fagyizó Bátaszék

Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
117.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Il Dolce Cukrászda & Fagyizó Bátaszék vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2499 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49085 feltöltött kép
Átlagos 2024. július 30.a párjával járt itt
A világ legközönségesebb esete történt itt, abszolút semmi érdekes, de valamiért ezeket is meg szoktuk említeni. Szóval, megy az ember Bátaszéken, meleg van és szomjas. Meglát egy fagyizót, cukrászdát. Bemegy, kér inni, kétféle italt is vettem, gyári töltet mindkettő, süteményes polcok üresek, semmi nincs, a fagylaltosban itt-ott elvétve néhány gombócnyi maradék.
Il Dolce Cukrászda & Fagyizó Bátaszék - EgyébIl Dolce Cukrászda & Fagyizó Bátaszék - Külső képIl Dolce Cukrászda & Fagyizó Bátaszék - Étel/italIl Dolce Cukrászda & Fagyizó Bátaszék - BelsőIl Dolce Cukrászda & Fagyizó Bátaszék - Belső