Sétálóutca Békéscsaba

Egyéb látványosság
Sétálóutca Békéscsaba
Sétálóutca BékéscsabaSétálóutca Békéscsaba
Sétálóutca BékéscsabaSétálóutca Békéscsaba

Arcanum Hotel Békéscsaba - Fedezzük fel Békéscsabát ajándék Árpád-fürdő belépővel
Arcanum Hotel Békéscsaba
80.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Sétálóutca Békéscsaba vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 308 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. augusztus 26.egyedül járt itt
Békés megye székhelye Békéscsaba! Viharsaroknak is szokták nevezni! Alföldi, közepes nagyságú város, rengeteg látnivalóval, sok- sok programmal. Én most az Andrássy utat mutatnám be nektek,
. A fotók a békéscsabai buszmegállótól a város felé haladva készültek, ha csak dolgod van erre, akkor is sok szépségben lehet részed!
Sétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - Egyéb