Séta a platánfák árnyékában!

Sétálóutca BékéscsabaSétálóutca Békéscsaba a térképen

Kihagyhatatlan 2024. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. augusztus 26.
Békés megye székhelye Békéscsaba! Viharsaroknak is szokták nevezni! Alföldi, közepes nagyságú város, rengeteg látnivalóval, sok- sok programmal. Én most az Andrássy utat mutatnám be nektek,
A fotók a békéscsabai buszmegállótól a város felé haladva készültek, ha csak dolgod van erre, akkor is sok szépségben lehet részed!
Az utca mindkét oldalán található étkezésre alkalmas helység, fagylaltozó, padok az árnyas fárk alatt, meg is pihenhetsz. Ha shoppingolni szeretnél, arra is van módod, találsz vásárlási lehetőséget is.
Én 2024.08.23-án sétáltam itt végig, a fotók ekkor készültek!
Sétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - EgyébSétálóutca Békéscsaba - Egyéb
Arcanum Hotel Békéscsaba - Fedezzük fel Békéscsabát ajándék Árpád-fürdő belépővel
Arcanum Hotel Békéscsaba
88.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval