Park Étterem Berekfürdő

Hotel Járja Hajdúszoboszló - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Járja Hajdúszoboszló
31.050 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Park Étterem Berekfürdő vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 780 városban járt márFelfedező - 2492 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 48718 feltöltött kép
2024. július 21.egyedül járt itt
Mindenféle periférikus, elvadult helyeken ettem az elmúlt napokban, különféle településeken. Ez végre egy igazi étterem, nem egy szakadt bódé, vagy valami lelkes (lelketlen) amatőr próbálkozás. A neten néztem ki magamnak, nem is volt itt fent, most került ide. Amúgy központi helyen van Berekfürdőn, a centrumnak számító sűrűbb rész kellős közepén.
Park Étterem Berekfürdő - EgyébPark Étterem Berekfürdő - BelsőPark Étterem Berekfürdő - Étel/italPark Étterem Berekfürdő - BelsőPark Étterem Berekfürdő - BelsőPark Étterem Berekfürdő - Étlap/itallapPark Étterem Berekfürdő - Étlap/itallapPark Étterem Berekfürdő - Étlap/itallapPark Étterem Berekfürdő - Étlap/itallapPark Étterem Berekfürdő - Étlap/itallapPark Étterem Berekfürdő - Külső képPark Étterem Berekfürdő - Étlap/itallapPark Étterem Berekfürdő - EgyébPark Étterem Berekfürdő - EgyébPark Étterem Berekfürdő - Belső