"Az Öreg Décseihez" Múzeumfal Berekfürdő

Hotel Járja Hajdúszoboszló - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Járja Hajdúszoboszló
31.050 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

"Az Öreg Décseihez" Múzeumfal Berekfürdő vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 780 városban járt márFelfedező - 2492 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 48718 feltöltött kép
Átlagos 2024. július 23.egyedül járt itt
Ok, veszítettem, rendben. Vagy csak egy sütemény vagyok, nem igazán látok, vagy nem tudom kifejezni magam. Szóval, térképről, előzetes infókból idejöttem, ittjartamon se híre se hamva, nézzük már meg, mi is ez a múzeumfal? Hát ez. . . kapu nyitva, állítólag mindig látogatható, én be az udvarra, a kertbe, és kb. ezt láttam.