Kun bálvány Berekfürdő

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
112.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Kun bálvány Berekfürdő vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2499 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49085 feltöltött kép
Érdekes 2024. július 27.egyedül járt itt
Suhantam volna kifelé a településről, szinte már szállt lefelé a Nap, amikor jé, nahát, mi az? egy kunbaba összetéveszthetetlen alakja rajzolódott ki a horizonton. És igen, a település határánál tényleg! Azonnal elhívást éreztem, senki mást nem érdekelnek itt a kunbabák, csak engem, szóval siettem megcsodálni és megörökíteni a helyet.
Kun bálvány Berekfürdő - EgyébKun bálvány Berekfürdő - EgyébKun bálvány Berekfürdő - EgyébKun bálvány Berekfürdő - Külső képKun bálvány Berekfürdő - Külső képKun bálvány Berekfürdő - EgyébKun bálvány Berekfürdő - EgyébKun bálvány Berekfürdő - EgyébKun bálvány Berekfürdő - Külső képKun bálvány Berekfürdő - EgyébKun bálvány Berekfürdő - Külső képKun bálvány Berekfürdő - Külső képKun bálvány Berekfürdő - EgyébKun bálvány Berekfürdő - EgyébKun bálvány Berekfürdő - EgyébKun bálvány Berekfürdő - EgyébKun bálvány Berekfürdő - Külső képKun bálvány Berekfürdő - EgyébKun bálvány Berekfürdő - EgyébKun bálvány Berekfürdő - Egyéb