Szent László király templom Berekfürdő

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
112.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Szent László király templom Berekfürdő vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 782 városban járt márFelfedező - 2494 helyen első értékelőNépszerű író - 320 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49024 feltöltött kép
Átlagos 2024. július 28.egyedül járt itt
Ide csak úgy betévedtem. . . éppen jöttem az un. falmúzeumból, és nyilván buta képet vágtam, amikor egyszer csak a túloldalon ott áll ám egy templom, és hívogat. A templomok nyitott ajtókkal szoktak hívogatni. Én meg, miután nagy templomista vagyok, szívesen vettem a meghívást. Istennel az a helyzet, hogy csak akkor tudsz barátkozni vele, amikor egyedül vagy.
Szent László király templom Berekfürdő - Külső képSzent László király templom Berekfürdő - BelsőSzent László király templom Berekfürdő - BelsőSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - BelsőSzent László király templom Berekfürdő - Külső kép