Magánymegálló

Szent László király templom BerekfürdőSzent László király templom Berekfürdő a térképen

Átlagos 2024. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. július 28.
Ide csak úgy betévedtem... éppen jöttem az un. falmúzeumból, és nyilván buta képet vágtam, amikor egyszer csak a túloldalon ott áll ám egy templom, és hívogat. A templomok nyitott ajtókkal szoktak hívogatni. Én meg, miután nagy templomista vagyok, szívesen vettem a meghívást. Istennel az a helyzet, hogy csak akkor tudsz barátkozni vele, amikor egyedül vagy. Ha más szövegét hallgatod róla, az nem a te istened, hanem az öve, neked meg csak a kívülálló (ész és gondolatnélküli) hallgató szerepe jut. Szóval, szépen elvoltam ezzel a látogatással, megszemléltem mindent, sétáltam le és fel, jót tesz az az embernek, és senki (halandó) nem zavart meg ebben. Ez a templom nem egy különleges dolog, de az élmény az az, de azt meg itt nem osztályozhatod.
Szent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - BelsőSzent László király templom Berekfürdő - BelsőSzent László király templom Berekfürdő - Külső képSzent László király templom Berekfürdő - Külső képSzent László király templom Berekfürdő - BelsőSzent László király templom Berekfürdő - EgyébSzent László király templom Berekfürdő - Egyéb
Hotel Kumánia Kisújszállás - Disznótoros hétvégék
Hotel Kumánia Kisújszállás