Ami jó, az jó

Kisvadász Vendéglő BoconádKisvadász Vendéglő Boconád a térképen

Kiváló 2024. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. szeptember 6.
Ezt terveztem, térképen, ittjartamon előre kinéztem, hogy majd itt fogok enni, és pompás ötlet volt. Kora délután, az étterem és környéke eléggé kihalt, ez kábé két település határán van, innen még Boconád, de ha átsétálsz a út túloldalára, az már Heves. Rajtam kívül egy vendég sem volt, mit mondjak, szeretem az ilyent. Fogadtatás kedves, étlap megfelelő, nézem, hogy itt ma magyaros lesz, bizony, nem kell minden nap tonhalcombot meg polipbélszínt kajálni. Gyengém a májgaluska-leves, némi hezitálás után azért mégis kértem egyet, meg hát láttam, hogy van készétel és zúzapörkölt, jó hívószó ez, akkor legyen az is. Uborkasalátával? Azzal. Tejfölössel? Azzal. Nem kellett soká várni, a zéró forgalom ellenére villámgyors a konyha, hamar tűzbejött minden megint, a levest kérés nélkül mellékelt erőspaprikával kaptam, egyébként meg kitűnő volt! Ritkajó! De ugyanezt mondhatom el a zúzapörköltről a krumpliról is külön és a valóban tejfölös uborkasalátáról szintén! A vendéglátás, felszolgálás, konyha teljesítménye remek, nem is akarok semmibe belekötni. A leves 1350 forint, a bolondnak is megéri! A zúzapörkölt 2300, ez sem egy rossz ár. Szóval igazán megelégedve távoztam.
Ár / érték arány:Kiváló
Kisvadász Vendéglő Boconád - Külső képKisvadász Vendéglő Boconád - BelsőKisvadász Vendéglő Boconád - BelsőKisvadász Vendéglő Boconád - BelsőKisvadász Vendéglő Boconád - BelsőKisvadász Vendéglő Boconád - Étlap/itallapKisvadász Vendéglő Boconád - Étlap/itallapKisvadász Vendéglő Boconád - Étlap/itallapKisvadász Vendéglő Boconád - Étel/italKisvadász Vendéglő Boconád - MosdóKisvadász Vendéglő Boconád - Étel/italKisvadász Vendéglő Boconád - Külső kép

Kisvadász Vendéglő további értékelései

2022.09.03a párjával
Nagyszerű kiszolgálás, nagyon finom és nagy adag ételek. Ha Heves megyében jársz, ezt a vendéglőt ne hagyd ki. A húslevesük verhetetlen!
2018.06.02gyerekekkel
Késő délután érkeztünk,farkaséhesen. Könnyedén tudtunk választani, az étlapon gyerek menü is található, a pincér pedig felkészülten,udvariasan segített. Az adagok finomak, ízletesek, minden elfogyott az utolsó falatig. Mosdó tiszta, ajánlom mindenkinek.
2017.10.01csoporttal
Egy lagzi alkalmával választották ezt a helyet amire meghívtak. A hallottak után kellemesen csalódtam a helybe. A pincérek kézségesek voltak a hely hangulata pedig igazi kis falusias volt. Az ételek lehettek volna jobban füszerezve de ezen kivül semmi gond nem volt.
Eleven Business & Sport Hotel Jászárokszállás - Napi árak reggelivel
Eleven Business & Sport Hotel Jászárokszállás