Na végre, ide is...

Friedmann-ház (Teri néni étterme) BudaörsFriedmann-ház (Teri néni étterme) Budaörs a térképen

2024. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. június 4.
Próbálkoztam már máskor, de annyira szűk a nyitvatartási időintervallum, meg bizonytalan is, hogy még nem jutottam be. Most, jelenleg az a szabály, hogy de. 10 órától van nyitva du. 14-ig, de az ajtó előtti táblára is az volt kiírva, hogy 10-13... aztán ezt javítottuk, bevették a táblát. Egy idősebb hölgy (Teri néni maga?) állt a pultban, egy szigorúbb fiatal nő lehetett a back office, a szakács meg a háttérbirodalom, ő is kijött néha. Először beszélgettünk, hát nehéz az élet, nehéz fennmaradni ekkora konkurenciaharcban.,, ráadásul a kormány is nehezít, itt egy idegen férfi is bekapcsolódott, elvitelre kért valamit és meglehetősen vulgáris, durva véleménye volt a kormány intézkedéseiről, de nem tudnám cáfolni. Na, de végül rátértünk a belső ügyeimre, hogy mit is fogok én itt enni? Mondjuk nem nagy a választék, de azért mégis van. Ennyi látszik, mint a képen. Nagyon baráti árak vannak. De azt nem mondom, hogy csak ezért látogass ki Budapestről vagy bárhonnan máshonnan Budaörsre, az nem éri meg, de ez nem is arról szól. helyi táplálkozás, de megbízható, jó minőségű és olcsó. Sokmagvas pulykamell lett ebből rizzsel, elég frissen készül, jó íze van, csalamádét is kértem mellé, és 2000 valamennyit fizettem, meg voltam elégedve. Mondjuk, egyedül ültem a helyiségben, de megszoktam már, hogy nekem nem tömegélményeim vannak, hanem ilyen szabadok és magányosak.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Friedmann-ház (Teri néni étterme) Budaörs - BelsőFriedmann-ház (Teri néni étterme) Budaörs - EgyébFriedmann-ház (Teri néni étterme) Budaörs - BelsőFriedmann-ház (Teri néni étterme) Budaörs - Étel/italFriedmann-ház (Teri néni étterme) Budaörs - Étlap/itallapFriedmann-ház (Teri néni étterme) Budaörs - Étlap/itallapFriedmann-ház (Teri néni étterme) Budaörs - BelsőFriedmann-ház (Teri néni étterme) Budaörs - Külső kép
Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
Garden Home Törökbálint