BigWall Budapest

BigWall Budapest
BigWall BudapestBigWall Budapest
BigWall BudapestBigWall Budapest

BigWall Budapest bemutatkozása

Egyedülálló falmászó klub Újpesten, a Károlyi István utcában! A BigWall szeretettel várja leendő mászóit  a 15 méteres belmagasságú mászótermével, ahol szakképzett falmesterek segítik a mászást. Teljes testet megdolgoztató, közel 100 mászóút különböző nehézségű, így kezdők és profik is megtalálhatják a nekik való felületet.

Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok, fürdőbelépővel
Thermal Hotel Balance Lenti
105.840 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
161.988 Ft / 2 fő / 3 éjtől all inclusive ellátással
Sándor Hotel Pécs - Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs
36.900 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel

BigWall Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 57 helyen első értékelő6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2143 feltöltött kép
Érdekes 2024. június 26.gyerekekkel járt itt
Mi sose unatkozunk: sokfelé+sokan együtt.
Szombat délelőtt falmászással bemelegítünk -
a falon lógunk, nem egymás idegein.
Már régóta szerettük volna kipróbálni ezt a sportot és most sikerült.
Nagy élmény kicsiknek és nagyonkak is egyaránt.
Csak ajánlani tudom.
BigWall Budapest - EgyébBigWall Budapest - EgyébBigWall Budapest - EgyébBigWall Budapest - EgyébBigWall Budapest - Egyéb