Hangulatos kocsma

Bálint Galéria Kávézó BudapestBálint Galéria Kávézó Budapest a térképen

Kiváló 2024. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. június 24.
A Bálint kávézó az egyik leghangulatosabb kocsma a fővárosban. A kerthelység gyönyörű, a beltér is egyedi.
Meglep, hogy 2018-ban nem írtam róla, akkor voltam itt először, a minap azért tértem be ismét, mert hamarabb értem egy találkozóra a Budagyöngyéhez.
Pilsner Urquell sört ittam, egyébként még lett volna pár olyan tétel, ami nem tucatáru, csapon Lasko van még.
A kiszolgálás is remek.
S az árak Budán, elit környéken, átlag feletti helyen 800 ft egy pohár Pilsner? Szinte hihetetlen.
Egyértelmű 5 pont
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Bálint Galéria Kávézó Budapest - EgyébBálint Galéria Kávézó Budapest - EgyébBálint Galéria Kávézó Budapest - EgyébBálint Galéria Kávézó Budapest - EgyébBálint Galéria Kávézó Budapest - EgyébBálint Galéria Kávézó Budapest - EgyébBálint Galéria Kávézó Budapest - EgyébBálint Galéria Kávézó Budapest - EgyébBálint Galéria Kávézó Budapest - EgyébBálint Galéria Kávézó Budapest - EgyébBálint Galéria Kávézó Budapest - EgyébBálint Galéria Kávézó Budapest - EgyébBálint Galéria Kávézó Budapest - EgyébBálint Galéria Kávézó Budapest - EgyébBálint Galéria Kávézó Budapest - Egyéb
Hotel Napfény Zalakaros - Előfoglalási kedvezményes ár félpanzióval
Hotel Napfény Zalakaros