Hangulatos, békebeli cukrászda

Beatrix Cukrászda BudapestBeatrix Cukrászda Budapest a térképen

Kiváló 2019. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. október 19.
A teljesen alaptalanul sztárolt Szamóca Cukrászdából csalódottan távoztam, de a főútra kitérve megláttam a Beatrix Cukrászdát, szintén a 16. kerületben, a buszmegállónál.
Kellemes, elegáns beltér, csinos, nőies hangulatú berendezés, meleg színvilág, kifejezetten üdítő az üveges veranda a sok növénnyel, a fonott székekkel.
Széles kínálat mindenféle édességből a pultban. Kb. 20 féle fagylalt, köztük jó pár gyerek-kedvenc (pillecukor, Kindercsoki, babapiskótás), főként ismert, fősodratú tortaszeletek, sütemények, mondhatni a nagy klasszikusok: linzer, mignon, Eszterházy, csokitorta, puncsszelet, oroszkrém. De van pár érdekesség, különlegesség is, pl. Ruszwurm krémes, Párizsi szivar, pisztácia rolád. A sütik torták árfekvése kedvező.
A cappuccino nagyon finom volt, a tejhabon fahéjjal (550 Ft), különleges mintájú a porceláncsésze. A szivar alakú Sacher csemege is nagyon kellemes volt, tömény, jól passzolt a kávé mellé (300 Ft).
Egy üvveg 0,2 l-es Cola 330 Ft. Egy gombóc fagyi 280 Ft, a rumosdió finom volt, egyáltalán nem gejl.
Tiszta, igényes hely, de mégis barátságos.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Beatrix Cukrászda Budapest - Külső képBeatrix Cukrászda Budapest - Étel/italBeatrix Cukrászda Budapest - Étel/italBeatrix Cukrászda Budapest - Étel/italBeatrix Cukrászda Budapest - BelsőBeatrix Cukrászda Budapest - BelsőBeatrix Cukrászda Budapest - Étel/italBeatrix Cukrászda Budapest - Étel/italBeatrix Cukrászda Budapest - Étel/italBeatrix Cukrászda Budapest - Külső képBeatrix Cukrászda Budapest - Étlap/itallapBeatrix Cukrászda Budapest - EgyébBeatrix Cukrászda Budapest - BelsőBeatrix Cukrászda Budapest - Külső kép

Beatrix Cukrászda további értékelései

2017.07.13gyerekekkel
Nagyon szeretem ezt a cukrászdát, mert mindig nagyon finom, ízletes süteményeket, fagylaltokat eszünk itt. Legutóbb fagylaltkelyhet és párizsi szivar nevű édességet ettem, mely a személyes kedvencem is, és melyet ajánlok a csokiimádóknak! Kint a szabadban is vannak székek-asztalok, ahol el...
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Danubius Hotel Marina Balatonfüred