Beer Company Nagymező utca Budapest

Hotel Kamilla Balmazújváros - Senior nyugdíjas csomag hétközben, fürdőbelépővel
Hotel Kamilla Balmazújváros
137.400 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Beer Company Nagymező utca Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 382 városban járt márFelfedező - 2626 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28395 feltöltött kép
2017. január 9.barátokkal járt itt
A Beer Company nevű jó kis sörözőről tavaly előtt írtam utoljára, láttam, hogy azóta senki nem jegyzett be róla semmit. A tavalyi esztendőben háromszor is jártam itt, első ízben márciusban, egyedül, ittam egy pohár IPÁt és vettem hazavitelre egy Holba sört, a kettő együtt 1000 ft körül volt.
Beer Company Nagymező utca Budapest - BelsőBeer Company Nagymező utca Budapest - BelsőBeer Company Nagymező utca Budapest - Étel/italBeer Company Nagymező utca Budapest - Étel/italBeer Company Nagymező utca Budapest - BelsőBeer Company Nagymező utca Budapest - Étlap/itallapBeer Company Nagymező utca Budapest - Étel/italBeer Company Nagymező utca Budapest - BelsőBeer Company Nagymező utca Budapest - BelsőBeer Company Nagymező utca Budapest - BelsőBeer Company Nagymező utca Budapest - BelsőBeer Company Nagymező utca Budapest - EgyébBeer Company Nagymező utca Budapest - Étel/italBeer Company Nagymező utca Budapest - Étlap/itallapBeer Company Nagymező utca Budapest - Étel/italBeer Company Nagymező utca Budapest - Külső képBeer Company Nagymező utca Budapest - Külső kép
2015. október 7.barátokkal járt itt
A Beer Company a kézműves sörözők közül az egyik legjobb ár/érték arányú s az egyik legszélesebb választékot nyújtó hely. Beltere is hangulatos mind a négy egységnek, amit sikerült eddig meglátogatni, de azt hiszem, nincs is több nekik.