Terebélyesedő hálózat

Buddha Original - Ferenc körút BudapestBuddha Original - Ferenc körút Budapest a térképen

2024. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. június 26.
Néhány éve még meglepő újdonság volt, mára meg már csak itt, az ittjartamon 12 Buddha Original étterem van. Erről a Ferenc körútiról nem is tudtunk, ez csak úgy beakadt útközben. Mentem a körúton a hídtól, és jéé, hopp, itt is egy! Éppen ebédeltem volna, tehát jókor volt jó helyen. Bementem, két lány hangoskodott a sarokban, élvezve, hogy nincs rajtuk kívül más vendég, de aztán jöttem én. És a srác is előjött, a dolgozó a pult mögül, nos, kedves, mosolygós, mint a többi hasonló helyen, és ugyanúgy nem tud magyarul, de ezzel nem is érdemes kísérletezni. Étlapról a Pad kee Mao beef nevű fantáziát választottam, de választhattam volna bármit, mert tulajdonképpen szeretem a főztjüket. az étel lenyűgözően gyorsan elkészült, nagyon jót ettem, mangós limonádét ittam ráadásnak. Mindez a fizetésnél úgy vetült a számlára, hogy a főétel 4710 forint (miből számolták ki a külön 10 forintot?), a limonádé 1390, a szervízdíj meg 732. Tulajdonképpen megelégedve távoztam.
Hangulat:Átlagos
Buddha Original - Ferenc körút Budapest - Étlap/itallapBuddha Original - Ferenc körút Budapest - Étlap/itallapBuddha Original - Ferenc körút Budapest - BelsőBuddha Original - Ferenc körút Budapest - Étel/italBuddha Original - Ferenc körút Budapest - MosdóBuddha Original - Ferenc körút Budapest - MosdóBuddha Original - Ferenc körút Budapest - MosdóBuddha Original - Ferenc körút Budapest - Étlap/itallapBuddha Original - Ferenc körút Budapest - Külső kép
D-Hotel Gyula - Senior ajánlat fürdőbelépővel
D-Hotel Gyula