Cafe Frei - Shopmark Budapest

cukrászda, kávézó - kávéház
Cafe Frei - Shopmark Budapest
Cafe Frei - Shopmark BudapestCafe Frei - Shopmark Budapest
Cafe Frei - Shopmark BudapestCafe Frei - Shopmark Budapest

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval, fürdőhasználattal
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
102.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Thermal Panzió Igal - Lazítás fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal
64.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
66.150 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Cafe Frei - Shopmark Budapest vélemények

Szörnyű 2017. április 4.barátokkal járt itt
Sajnos számunkra nagy csalódás volt. Fagyit szerettünk volna enni,de egy nagyon mogorva kis eladólány,az üres fagyitároló oldalárol akarta lekaparni az odaszáradt maradékot,pedig mielött fizettünk volna ,megkérdeztük,hogy van -e mert az edény üres,ő mondta bent van még. Egyébként több tégelyben éppen csak volt valami,március 30-án ,délután 4-kor történt az eset
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3416 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98056 feltöltött kép
Kiváló 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
Az Europark főbejárata után közvetlenül a jobb oldalon található a Cafe Frei kávézó. Ha tehetem, vidéki városokban is el szoktam látogatni a Frei kávézókba, nagyon sok izgalmas kávé-ízkombinációt lehet kipróbálni itt a világ minden tájáról.
Cafe Frei - Shopmark Budapest - BelsőCafe Frei - Shopmark Budapest - Étel/italCafe Frei - Shopmark Budapest - Étel/italCafe Frei - Shopmark Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - Shopmark Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - Shopmark Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - Shopmark Budapest - EgyébCafe Frei - Shopmark Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - Shopmark Budapest - EgyébCafe Frei - Shopmark Budapest - BelsőCafe Frei - Shopmark Budapest - BelsőCafe Frei - Shopmark Budapest - BelsőCafe Frei - Shopmark Budapest - Étel/italCafe Frei - Shopmark Budapest - EgyébCafe Frei - Shopmark Budapest - BelsőCafe Frei - Shopmark Budapest - BelsőCafe Frei - Shopmark Budapest - BelsőCafe Frei - Shopmark Budapest - BelsőCafe Frei - Shopmark Budapest - BelsőCafe Frei - Shopmark Budapest - Étel/italCafe Frei - Shopmark Budapest - Étel/italCafe Frei - Shopmark Budapest - Étel/italCafe Frei - Shopmark Budapest - Egyéb