Caffè Vergnano - Etele Plaza Budapest

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár - Kastélyélmények 2 éjszakától kedvezménnyel
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
89.100 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Caffè Vergnano - Etele Plaza Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3414 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98027 feltöltött kép
Kiváló 2023. január 22. járt itt
Az Etele Plaza főbejárattól távolabbi végén, az alsó szinten található kellemes, olasz kávézó sarokhelyiségben. A belső tér nagy részét a pult foglalja el, az asztalok nagy részét mintegy belső teraszként a folyosóra telepítették. Szerencsés elhelyezkedéséből adódóan itt bőségesen elegendő szabad hely van, kényelmes, tágas, levegős környezetben lehet itt kávézni, reggelizni.
Caffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - EgyébCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - EgyébCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - EgyébCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - EgyébCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - EgyébCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - EgyébCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - EgyébCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - EgyébCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - EgyébCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - EgyébCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - EgyébCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - EgyébCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - EgyébCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - Egyéb
Szörnyű 2023. január 22.barátokkal járt itt
A kedvenc kávézóm imádom. Az Etele Plázai förmedvény kisasszony stílusa bicska nyitogató. Felegma,lekezelő,bunkó. Elsőnek azt hittem rossz napja van,tizedjére rájöttem,ember és munka undora van! A kávé isteni. De megse közelítem ha meglátom ott azt a nőt! Az élettől is elmegy a kedvem. Ritka az ilyen alja kiszolgálás.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2499 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49085 feltöltött kép
2022. március 3.egyedül járt itt
A kávézásnak szerteágazó hagyományai vannak, néha ebéd után a nap velejáró része. Ma az volt a terv, hogy beülök ide, ha már ettem. Két ember beszélgetett az elég üres térben, elfoglalva egy asztalt a sok közül. A két lány a pultban elfogadhatóan fogadott.
Caffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - Külső képCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - Étel/italCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - BelsőCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - BelsőCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - BelsőCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - BelsőCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - Étel/italCaffè Vergnano - Etele Plaza Budapest - Külső kép