Begombázni a palacsintázóban

Crepes Factory - Etele Plaza BudapestCrepes Factory - Etele Plaza Budapest a térképen

2021. októberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2021. október 21.
Tegnap az Etele Plázában tallóztam, és találtam egy új palacsintázót. Vártam, hogy hol leszek éhes, hát ma itt történt meg. A Funghi fantázianevű variációt választottam, értelemszerűen ez a sós és édes palacsinták között a "sós" oszlopban van és gombás is, némi csirkehús-darabokkal. Nem kellett soká várni, percek alatt készen is volt. Gyorsétteremhez képest dekoratív a tálalás, steril, bontatlan kis zacskóban adják mellé a fakést és favillát. Ez még kivételesen ehető is ezekkel az eszközökkel. Én túl nehéz ételnek találtam ahhoz, hogy csak úgy, önmagában egyem. Egy pörkölt fajsúlyával vetekszik, sűrű, zsíros étel, sokkal jobb lenne, ha lenne hozzá valami saláta is, de az sajnos itt nem kapható. Egyébként nem volt rossz, ajánlom is. A gomba nem túl gombaízű, a hús sem dominál benne, elvannak egymással. A tészta puha és vékony. A pultos hölgy kedves, szimpatikus, kommunikatív, megkönnyíti a vásárlást. Az üdítő-választék nem túl kreatív, egy barackos teával megelégedtem.
Hangulat:Átlagos
Crepes Factory - Etele Plaza Budapest - Külső képCrepes Factory - Etele Plaza Budapest - Étlap/itallapCrepes Factory - Etele Plaza Budapest - EgyébCrepes Factory - Etele Plaza Budapest - Étel/ital
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel
74.214 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval