Crumbie Bistro Budapest

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Napi árak félpanziós ellátással
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
40.698 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
103.840 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Wellamarin Zamárdi - Nyárzáró felfrissülés
Hotel Wellamarin Zamárdi
106.400 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Crumbie Bistro Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 381 városban járt márFelfedező - 2620 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28286 feltöltött kép
Kiváló 2024. június 18.egyedül járt itt
Az idén nyitott Crumbie bisztróra véletlenül akadtam rá, tulajdonképpen a szomszédos, egységbe igyekeztem, de olvasva a két szintes, családias hangulatos bisztró bejáratánál a fekete táblára fehérrel felírt napi ajánlatot, miszerint 2400 forintos menü keretében kaphatunk itt sült kolbászt, kenyeret vagy sült krumplit és egy pohár sört, elhalasztottam a crossaint-sztorit, s betértem.
Crumbie Bistro Budapest - EgyébCrumbie Bistro Budapest - EgyébCrumbie Bistro Budapest - EgyébCrumbie Bistro Budapest - EgyébCrumbie Bistro Budapest - EgyébCrumbie Bistro Budapest - EgyébCrumbie Bistro Budapest - EgyébCrumbie Bistro Budapest - EgyébCrumbie Bistro Budapest - EgyébCrumbie Bistro Budapest - EgyébCrumbie Bistro Budapest - EgyébCrumbie Bistro Budapest - EgyébCrumbie Bistro Budapest - EgyébCrumbie Bistro Budapest - EgyébCrumbie Bistro Budapest - Egyéb