Itt a március, itt a fagyi!

Cserfalvi Cukrászda - Bécsi út BudapestCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest a térképen

Kiváló 2019. márciusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. március 26.
Meglepő módon nem érkezett tavaly óta újabb értékelés, pedig Óbudán ez egy kijezetten népszerű cukrászda.
A napsütéses jó idő minket is kicsalogatott egy kis kirándulásra, a gyerekeknek pedig beígértünk a túrázás után egy kis fagyit, sütit, ki mit szeretne.
Kb. 2 hete, március eleje óta tartanak fagylaltot, a téli időszkaban nem érdemes, mondta el a kedves pultos hölgy. Türelemesen kivárta, mire mindenki eldöntötte, mit is kér, ami nem ment könnyen.
Ahogy láttam, tavaly óta nemigen volt áremelés, az árak szerintem rendben vannak, mondhatom, hogy versenyképesek. Egy gombóc fagyi 220 Ft, ettünk pisztáciát, málnát, epret, fehércsokis pisztáciát. Mindegyik finom volt, de a fehércsokis az én ízlésemnek egy kissé édes volt.
A fagyi nemcsak tölcsérben, hanem helybenfogyasztás esetén, szép tányérban tálalva is ugyanennyibe kerül, nem számolnak fel szervizdíjat sem. Bankkártyával lehet fizetni.
A sütik közül mákos guba tortát (495 Ft) és Oreo tortát kóstoltunk. Az Oreo torta szerintem nagyon tömény, az én ízlásemnek édes volt, a mákos viszont nagyon jól el volt találva.
A hűtőpultban a parfétorták és a kész egész torták is nagyon szépen voltak elkészítve, feldíszítve.

A gyerekeknek kis rajzasztalt, játszósarkot alakítottak ki, és van egy kis motor is.
Sok asztal van az elegánsan kialakított belső térben, de van egy kis körbekerített kinti terasz is.
Az első pultban kenyeret, pékárut is lehet kapni.
Megadom az összélményre az 5 pontot.
Azt azért megjegyzem, hogy a távozó vendégek után a tányérokat, poharakat nem tudták összeszedni időben az asztalokról. A pultban a 2 hölgy folyamatosan dolgozott, nem volt üresjárat.

Parkolni a szomszédos BK parkolójában tudtunk. Sajnos a cukrászdának nincs parkolója és az út mellett sem lehet itt megállni. Szemben a temető oldalában elvileg igen, feltéve, hogy van hely, de akkor át kell kelni gyalogosan a lámpás nagy kereszteződésen.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Cserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - BelsőCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - MosdóCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Külső képCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - BelsőCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - BelsőCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - BelsőCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - BelsőCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - BelsőCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/italCserfalvi Cukrászda - Bécsi út Budapest - Étel/ital

Cserfalvi Cukrászda - Bécsi út további értékelései

2018.02.25egyedül
Megbízható, korrekt, igényes cukrászda Óbudán, a temető bejáratával szemben. A cukrászda előtt és a másik oldalon lévő McDonald's parkolójában lehet ingyenesen parkolni, bár ez utóbbi a kiírás szerint a Meki vendégek számára fenntartott hely. Tágas, modern belső tér, hosszú pult, az első...
Panoráma Hotel Noszvaj - Legjobb ár
Panoráma Hotel Noszvaj