Finom szendvicsek a Lehel piacnál

CukiBolt BudapestCukiBolt Budapest a térképen

Kiváló 2017. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. január 10.
Egy éttermet kerestem a Victor Hugo utcában - azt is megtaláltam, de sajnos nem volt nyitva - viszont mellette rábukkantam erre a kedves, valóban "Cuki" kávézóra. Benn csupán 2 asztalka található, de szerencsére éppen volt szabad hely. Dallmayr kávét főznek, egy Latte mindössze 280 Ft, amely mellé még 3 db olasz amaretto puszedlit is kaptam. A szendvicsek frissek, változatosak, finomak, és bármelyik fajta 370 Ft-ba került. Van teljes kiőrlésű kornspitz, magvas kiflis, sajtos stangli alapú, és fitt rombusz szendvicsek is. Én téliszalámis, sajtos kornspitz-et választottam. Teát pohárban (250 Ft) és kancsóban is lehet kérni (450 Ft), menta, gyömbér, hárs és Ceylon is szerepel a kínálatban.
Kaphatóak még mindenféle egészséges bio, paleo, vitál, fitt, reform étkek is, például magvak, aszalt gyümölcsök, kekszek, paleo sütik és prémium csokoládék.
Nagyon kellemes, kedves kávézó, jó szívvel ajánlom.
Ár / érték arány:Kiváló
CukiBolt Budapest - Étel/italCukiBolt Budapest - Étel/italCukiBolt Budapest - Étel/italCukiBolt Budapest - BelsőCukiBolt Budapest - Étel/italCukiBolt Budapest - BelsőCukiBolt Budapest - Étel/italCukiBolt Budapest - Étel/italCukiBolt Budapest - BelsőCukiBolt Budapest - Étel/italCukiBolt Budapest - BelsőCukiBolt Budapest - Étel/ital
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
66.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Gotthard Hotel Szentgotthárd - Senior 55+ ajánlat fürdőbelépővel