Félegyházi Pékség 85. sz. Mintabolt - Tompa utca Budapest

3,2
pékség
Félegyházi Pékség 85. sz. Mintabolt - Tompa utca Budapest
Félegyházi Pékség 85. sz. Mintabolt - Tompa utca BudapestFélegyházi Pékség 85. sz. Mintabolt - Tompa utca Budapest

Thermal Panzió Igal - Lazítás fürdőbelépővel
92.340 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Thermal Hotel Visegrád - Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Félegyházi Pékség 85. sz. Mintabolt - Tompa utca Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3471 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98757 feltöltött kép
Átlagos 2024. május 11., kollégákkal járt itt
Rövid időn belül két alkalommal is jártam itt, péksüti beszerzése céljából. De az édes és sós pékáruk mellett vannak jó kinézetű szendvicsek is, árban is korrekt keretek között 800 Ft-os árszinten. Helyben lehet reggelizni, kávézni a fal menti könyöklők mentén, de én mindkét alkalommal elvitelre vásároltam.
Félegyházi Pékség 85. sz. Mintabolt - Tompa utca Budapest - Külső képFélegyházi Pékség 85. sz. Mintabolt - Tompa utca Budapest - Étel/italFélegyházi Pékség 85. sz. Mintabolt - Tompa utca Budapest - Étel/ital