Freyja - Buda Budapest

Sándor Hotel Pécs - Napi ár reggelivel
Sándor Hotel Pécs
36.900 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel

Freyja - Buda Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3385 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 97892 feltöltött kép
2024. május 1.egyedül járt itt
Éppen most olvastam DEndre frissen megjelent értékelését erről a helyről, amikor is meglepve tapasztaltam, hogy nekem csak a még tavaly feltett fotóim vannak itt az oldalon, az értékelés valahogy "nem jött át", eltűnt az éterben. Akkor rögvest pótolom is.
Freyja - Buda Budapest - MosdóFreyja - Buda Budapest - MosdóFreyja - Buda Budapest - BelsőFreyja - Buda Budapest - BelsőFreyja - Buda Budapest - BelsőFreyja - Buda Budapest - BelsőFreyja - Buda Budapest - Étel/italFreyja - Buda Budapest - Étel/italFreyja - Buda Budapest - BelsőFreyja - Buda Budapest - Étel/italFreyja - Buda Budapest - Étlap/itallapFreyja - Buda Budapest - Étlap/itallapFreyja - Buda Budapest - Étel/italFreyja - Buda Budapest - Étel/italFreyja - Buda Budapest - Étel/italFreyja - Buda Budapest - Külső képFreyja - Buda Budapest - Étel/italFreyja - Buda Budapest - Külső képFreyja - Buda Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 381 városban járt márFelfedező - 2620 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28286 feltöltött kép
2024. május 1.egyedül járt itt
A minap Hűvösvölgyben járva nézegettem a Google maps-et, s meglepve láttam, hogy a pesti Freyja, mely kifejezetten jó élményt nyújtott, egységet nyitott Budán is.
Be is tértem hozzájuk, sajnos már egyetlen croissant-féleségük volt, tíz perc volt csak zárásig, úgyhogy kértem egy narancslevet, ami nem volt frissen préselt, de az árát megérte. A kiszolgálás udvarias, lehetne kedvesebb, személyesebb.
4 pont.
Freyja - Buda Budapest - EgyébFreyja - Buda Budapest - EgyébFreyja - Buda Budapest - EgyébFreyja - Buda Budapest - EgyébFreyja - Buda Budapest - EgyébFreyja - Buda Budapest - EgyébFreyja - Buda Budapest - EgyébFreyja - Buda Budapest - EgyébFreyja - Buda Budapest - EgyébFreyja - Buda Budapest - EgyébFreyja - Buda Budapest - EgyébFreyja - Buda Budapest - Egyéb