Gettó Gulyás Budapest

Hotel Kumánia Kisújszállás - Disznótoros hétvégék
Hotel Kumánia Kisújszállás
147.600 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Gettó Gulyás Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
2021. november 2.egyedül járt itt
Hazáig gondolkodtam az ötösön. Mert ez azért mégis csak egy extra minőség. . . de. . . szóval, van egy ilyen pörköltre, gulyásra specializálódott étterem, ahol azért nem igazi retró hagyományos a pörkölt, meg minden egy kicsit más. Bementem. Látszólag tele volt. Egy varázsló odajött és varázsolt is nemsokára asztalt.
Gettó Gulyás Budapest - Étel/italGettó Gulyás Budapest - EgyébGettó Gulyás Budapest - EgyébGettó Gulyás Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3416 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98056 feltöltött kép
2017. február 11., kollégákkal járt itt
A Wesselényi utcában lévő Gettó Gulyásról nagyon jó véleményeket hallottam, olvastam, már jó ideje szerepelt a meglátogatandó éttermek listámon. Korábban már 2 alkalommal meghiúsult a tervezett ebéd, egyik alkalommal hiába mentünk, mert 12. 30-ra elfogyott a kinézett menü, másik alkalommal pedig a főétel nem volt szimpatikus, így végül máshol ettünk.
Gettó Gulyás Budapest - Étlap/itallapGettó Gulyás Budapest - Étlap/itallapGettó Gulyás Budapest - Étlap/itallapGettó Gulyás Budapest - BelsőGettó Gulyás Budapest - BelsőGettó Gulyás Budapest - MosdóGettó Gulyás Budapest - MosdóGettó Gulyás Budapest - Étel/italGettó Gulyás Budapest - Étel/italGettó Gulyás Budapest - BelsőGettó Gulyás Budapest - Étel/italGettó Gulyás Budapest - Étel/italGettó Gulyás Budapest - BelsőGettó Gulyás Budapest - BelsőGettó Gulyás Budapest - BelsőGettó Gulyás Budapest - Étlap/itallapGettó Gulyás Budapest - Külső képGettó Gulyás Budapest - Étlap/itallapGettó Gulyás Budapest - Külső kép