Happy Panda - Asian Street Food Budapest

4,4
gyorsétterem
Happy Panda - Asian Street Food Budapest
Happy Panda - Asian Street Food BudapestHappy Panda - Asian Street Food Budapest

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness expressz előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
107.992 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár all inclusive ellátással a hévízi Hunguest Heliosban
Hunguest Hotel Helios Hévíz
112.800 Ft / 2 fő / 2 éjtől all inclusive ellátással
Aqua Hotel Gyula - Várfürdő csomag
Aqua Hotel Gyula
80.900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Happy Panda - Asian Street Food Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3416 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98056 feltöltött kép
Kiváló 2022. szeptember 17. járt itt
A Happy Panda is beköltözött a Thököly úti /Keleti pu. csapatos ázsiai street food udvarba. Korábban már volt egy önálló egységük a VIII. kerületi Vas utcában, ahol többször is ettem, de úgy tűnik, azt megszüntették, és most már itt vannak ők is együtt a szakács-társakkal.
Happy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
2022. április 6.egyedül járt itt
Gondoltam, olyan helyre megyek, ami már fent van az ittjartam oldalán, de még nem volt ott senki, így aztán nem kell sok napot várni arra, hogy felkerüljön az étterem neve, és én meg közben elfelejtem az élményeimet. Na, hát akkor ez friss, mai. De bizony ez nem - csak - a Happy Panda Street Food, hanem az egész gasztonómiailag ismert Ázsia.
Happy Panda - Asian Street Food Budapest - Külső képHappy Panda - Asian Street Food Budapest - BelsőHappy Panda - Asian Street Food Budapest - BelsőHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - BelsőHappy Panda - Asian Street Food Budapest - BelsőHappy Panda - Asian Street Food Budapest - Étlap/itallapHappy Panda - Asian Street Food Budapest - BelsőHappy Panda - Asian Street Food Budapest - BelsőHappy Panda - Asian Street Food Budapest - BelsőHappy Panda - Asian Street Food Budapest - Étel/italHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - BelsőHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - BelsőHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - Külső képHappy Panda - Asian Street Food Budapest - Külső képHappy Panda - Asian Street Food Budapest - BelsőHappy Panda - Asian Street Food Budapest - BelsőHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - Étlap/itallapHappy Panda - Asian Street Food Budapest - EgyébHappy Panda - Asian Street Food Budapest - BelsőHappy Panda - Asian Street Food Budapest - BelsőHappy Panda - Asian Street Food Budapest - Belső