IDA Bistro Budapest

Szépia Hotel Zsámbék - Standard ár félpanzióval
Szépia Hotel Zsámbék
36.500 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

IDA Bistro Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 39 városban járt márFelfedező - 65 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1364 feltöltött kép
Kiváló 2024. július 23.családjával járt itt
A Tabán környékén kerestünk éttermet egy családi eseményre, teljesen véletlenül találtunk rá a Várkert Bazárnál lévő Ida Bisztróra. A weboldaluk alapján is szimpatikus volt a hely (békebeli osztrák-magyar bisztró), és kifejezetten tetszett az étlap is. Az étterem 2024. július elején nyílt, így nem csoda, hogy nem hallottunk róla.
IDA Bistro Budapest - Étel/italIDA Bistro Budapest - Étel/italIDA Bistro Budapest - Étel/italIDA Bistro Budapest - Étel/italIDA Bistro Budapest - Étel/italIDA Bistro Budapest - Étel/italIDA Bistro Budapest - Étel/italIDA Bistro Budapest - Étel/italIDA Bistro Budapest - Étel/italIDA Bistro Budapest - MosdóIDA Bistro Budapest - MosdóIDA Bistro Budapest - BelsőIDA Bistro Budapest - BelsőIDA Bistro Budapest - BelsőIDA Bistro Budapest - Étel/italIDA Bistro Budapest - BelsőIDA Bistro Budapest - Belső