Ebéd után Kemenes

Kemenes Cukrászat - Campona BudapestKemenes Cukrászat - Campona Budapest a térképen

2023. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. december 7.
A Camponában az emeleten ettem ebédfélét, aztán némi nézelődés után lementem a földszintre és már majdnem elmentem, amikor azért ott terült el egy Kemenes Cukrászat, nem valami vonzó helyen, a TESCO kijárata előtt a futtatóban, de azért mégis... meg azért valószínűleg jobb falat lehet ez, mint a fenti. Így hát süteményre pályáztam, többen is álltak sorba, koros hölgyek válogattak maguknak finomságokat, de nem olyanok voltak, mint akik a Vörös Október Ruhagyárból mentek nyugdíjba, talán egy kicsit ki is lógtak a Camponából. De lám, meglelték a maguknak tetszőt. Ez itt egy színvonalasabb hely, de nem is drága. Én flódnit gondoltam magamnak, azon akadt meg a szemem, abban nem nagyon lehet tévedni, meg hát ritkábban is található, mint a többi sütemény. Valami almalé is került mellé. Miután finom is volt, hát elfelejtettem, hogy egy járdaszigeten ülök egy bevásárlóközpontban, mint egy reklámevő a kirakatban. Szóval, ajánlható hely ez, egy Lipóti pékség felirat is tündökölt bent, rákérdeztem, de nem lettem okosabb. Hoztam haza marcipános sütiket is, állítólag az is finom volt, bár nem én ettem meg.
Hangulat:Átlagos
Kemenes Cukrászat - Campona Budapest - Étel/italKemenes Cukrászat - Campona Budapest - Étel/italKemenes Cukrászat - Campona Budapest - Étel/italKemenes Cukrászat - Campona Budapest - Étel/italKemenes Cukrászat - Campona Budapest - Egyéb
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással
Club Tihany Hotel
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
103.840 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel