Kiadó Kocsma Budapest

Gyirmót Sport & Wellness Hotel Győr - Szilveszter
Gyirmót Sport & Wellness Hotel Győr
278.700 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Három éjszakás ajánlat
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
97.200 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval

Kiadó Kocsma Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 800 városban járt márFelfedező - 2541 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 50097 feltöltött kép
2024. június 27.egyedül járt itt
Ma az Írók boltjában akadt dolgom, aztán követtem a nagy elődök nyomát, ide ültem be, mókázni meg inni egyet. Vicces párbeszédet folytattunk a vicces lánnyal, de amúgy alapból élvezem az ilyent. - Nincs. - mondta. - Mi nincs? Az nincs. - De mi nincs? - Barna sör. Hülyén néztem. Barna sör? Miért, ki kért barna sört?
Kiadó Kocsma Budapest - Étel/italKiadó Kocsma Budapest - BelsőKiadó Kocsma Budapest - BelsőKiadó Kocsma Budapest - BelsőKiadó Kocsma Budapest - BelsőKiadó Kocsma Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3471 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 98757 feltöltött kép
2017. augusztus 11.egyedül járt itt
Egy gasztroblogban olvastam, hogy a Hivatal és a Kiadó kávézók közös tulajdonosi körbe tartoznak és szimpatikus dolgokat írtak róluk. A Hivatalban már jártam, viszont a Kiadót nem tudtam a térképen fejben elhelyezni. A Jókai téren, egy jó ideje renoválás alatt lévő, felállványozott ház földszintjén találhatóak.
Kiadó Kocsma Budapest - Külső képKiadó Kocsma Budapest - BelsőKiadó Kocsma Budapest - BelsőKiadó Kocsma Budapest - BelsőKiadó Kocsma Budapest - MosdóKiadó Kocsma Budapest - BelsőKiadó Kocsma Budapest - BelsőKiadó Kocsma Budapest - BelsőKiadó Kocsma Budapest - Étel/italKiadó Kocsma Budapest - Étel/italKiadó Kocsma Budapest - Étlap/itallapKiadó Kocsma Budapest - Étlap/itallapKiadó Kocsma Budapest - BelsőKiadó Kocsma Budapest - Külső képKiadó Kocsma Budapest - Belső
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 384 városban járt márFelfedező - 2642 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28646 feltöltött kép
2016. július 12.barátokkal járt itt
A Kiadó kocsma helyén működött a Winstons pub mely a kilencvenes évek középen egyik leghangulatosabb kocsmája volt. Kínálnak ételeket is, mi nem voltunk éhesek, de azért gondoltam, hogy csak kipróbálom a konyhát is, ezért rendeltem egy gazpachot (650), ami rendben volt, tisztes négy pont.
Kiadó Kocsma Budapest - Étlap/itallapKiadó Kocsma Budapest - Étlap/itallapKiadó Kocsma Budapest - BelsőKiadó Kocsma Budapest - Étlap/itallapKiadó Kocsma Budapest - Étel/italKiadó Kocsma Budapest - Étel/italKiadó Kocsma Budapest - EgyébKiadó Kocsma Budapest - BelsőKiadó Kocsma Budapest - Belső
Kiadó Kocsma Budapest a térképen
1061 BudapestJókai tér 3.
06 1 331 1955
• vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • reggelizési lehetőség
nemzetközi
Hotel Imperial Gyógyszálló