Kínai Nan Jiang Büfé Budapest

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Nyugdíjas pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
60.520 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Kínai Nan Jiang Büfé Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 783 városban járt márFelfedező - 2505 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 49125 feltöltött kép
Átlagos 2018. június 20.egyedül járt itt
Régebben azt hittem - előítélet - hogy ez is csak egy olyan kiskoszos, mert itt a sarkon elveszve van néhány híresebb szomszéd hely árnyékában. De nem. Ma bementem, és azt kell, hogy mondjam, hogy az átlagosnál egy lehelettel jobb. A hölgy autentikus volt és igen kedves, olcsón adott é sokat, ma nem ettem csípőset, kánikulában sokkal jobban izzadok tőle, maradtam az édes-savanyú kompozíciónál.
Kínai Nan Jiang Büfé Budapest - Étel/italKínai Nan Jiang Büfé Budapest - BelsőKínai Nan Jiang Büfé Budapest - Étel/italKínai Nan Jiang Büfé Budapest - Étlap/itallapKínai Nan Jiang Büfé Budapest - Külső képKínai Nan Jiang Büfé Budapest - Külső kép