Korrekt kifőzde

Kisbig Kifőzde BudapestKisbig Kifőzde Budapest a térképen

2024. júniusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. június 24.
Rég célba volt véve a Kisbig, különböző kifőzde-listákra is felkerültek, interjút is olvastam a tulajdonossal a nemrégiben. De mindig sor áll a pult előtt, nem is kicsi, jellemzően az üzleten kívül is kígyózik, így a múltkor nem lévén időnk, végül szembe ültünk be egy elég gyenge étkezdébe.
Ma elhatároztam, hogy annyit várok, amennyit kell. Tíz perccel nyitás előtt már vagy húszan voltak a sorban.
Kértem egy harcsagyrost csomagolva, a hal elég jó volt, a mirelit sült krumpli gyengécske, a saláta átlagos. Adtak mindemellé egy érdekes csípős szószt, ami kifejezetten ízlett. Ez így együtt 3,5 -3,75 pont.
A kiszolgálás rendkívül udvarias, az árak barátságosak. Én 2500 forintot fizettem a képeken látható fogásra. Ez egy kis adag volt egyébként.
Tisztes négy pont az összélmény.
Ár / érték arány:Kiváló
Kisbig Kifőzde Budapest - EgyébKisbig Kifőzde Budapest - EgyébKisbig Kifőzde Budapest - EgyébKisbig Kifőzde Budapest - EgyébKisbig Kifőzde Budapest - EgyébKisbig Kifőzde Budapest - EgyébKisbig Kifőzde Budapest - EgyébKisbig Kifőzde Budapest - EgyébKisbig Kifőzde Budapest - EgyébKisbig Kifőzde Budapest - EgyébKisbig Kifőzde Budapest - EgyébKisbig Kifőzde Budapest - EgyébKisbig Kifőzde Budapest - EgyébKisbig Kifőzde Budapest - EgyébKisbig Kifőzde Budapest - Egyéb
Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Napi árak félpanzióval
Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz