Francia megálló

L'Amande - Mammut BudapestL'Amande - Mammut Budapest a térképen

Kiváló 2022. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. április 10.
Nagyon kellemes meglepetést okozott ez a francia stílusú bisztró, amely a Mammut Bevásárlóközpont két szárnya közötti átjáró folyosó mentén található. Nem tudom, mióta működnek itt, de amikor pár éve végig pásztáztam a Mammut vendéglátó egységeit, akkor nem volt hozzá szerencsém, vagy még meg sem nyitott.
Hangulatában, stílusában az Á Table pékség és bisztróhoz hasonlatos. A kiszolgálópult előtt és mellett vannak ülőhelyek, melyek közül a falnál lévőek nyugisak és szeparáltak, ami egy plázán belül elég nagy ritkaságszámba megy.
Napi péksütemény, szendvics és sütemény (tarte, eclair, kerek minicake többféle ízben) kínálattal várják a vendégeket, az aktuális szortiment a pultban látható. A legtöbben kávéznak itt, de én enni is akartam, így egy spenótos quiche-t választottam, amely mellé egy adag friss salátát is kaptam mustáros öntettel (1090 Ft).
Remek a kávé és a francia újhullámos sütemények is vonzóak, bár ezek délután 3-kor már eléggé le voltak fosztva. Volt néhány macaron is, melyek közül egy narancsosat és egy citromosat kértem.
A cappuccino 650 Ft-ba került.
Kedves kiszolgálás, nagyon kellemes, jó hangulatú hely, ajánlom.
L'Amande - Mammut Budapest - EgyébL'Amande - Mammut Budapest - EgyébL'Amande - Mammut Budapest - EgyébL'Amande - Mammut Budapest - EgyébL'Amande - Mammut Budapest - EgyébL'Amande - Mammut Budapest - EgyébL'Amande - Mammut Budapest - EgyébL'Amande - Mammut Budapest - EgyébL'Amande - Mammut Budapest - Egyéb
Forest Hills Hotel & Golf Zirc - Két ünnep között
Forest Hills Hotel & Golf Zirc