Színes macaronok

Macaron Heaven Manufaktúra - Jókai tér BudapestMacaron Heaven Manufaktúra - Jókai tér Budapest a térképen

Kiváló 2022. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2022. március 27.
A macaronok mennyországa átköltözött a II. kerületi Margit körúti helyszínről a pesti oldalra, ezen belül is a Jókai térre. Valószínűleg ez egy forgalmasabb, gyalogos vásárlók szempontjából mindenképpen kedvezőbb helyszín lehet.
A berendezés csinos, csajos, kicsit púderes, kicsit vintage. Helyben is le lehet ülni sütizni, kávézni.
Nyáron az italkínálat limonádéval és jeges teával bővül.
Egy darab alap macaron 390 Ft-ba kerül, az állatfej mintázottak drágábbak.
Macaronon kívül még pohárdesszerteket (Bounty torta, Toffiffee 1590 Ft) és képviselő fánkot is kínálnak banános, áfonyás töltelékkel (1190 Ft), valamint tarte-ot, összességében francia desszertekben utaznak, ez egyértelmű.
Nagyon barátságos, mosolygós, segítőkész kiszolgálás.
Közel 40 féle macaron közül lehet válogatni, ami egyáltalán nem könnyű döntés. A Bazilikánál az Édes Napok fesztiválon már többfélét kóstoltunk a macaronok közül, ezúttal mézes levendulásat és narancsos-étcsokoládésat választottam.
Remek ízek, jó minőség, frissesség.
Hangulat:Kiváló
Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Aqua Hotel Gyula
34.950 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Hotel Szieszta Sopron - Szilveszter
Hotel Szieszta Sopron
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval, fürdőhasználattal
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
102.000 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval