Elmegy

Mono Bar BudapestMono Bar Budapest a térképen

Átlagos 2015. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. június 7.
A Mono bár szerepel valamelyik érdemi kocsma és/vagy szórakozóhely listán, így került fel az enyémre is. Az italválaszték alapvetően kommersz, sörfronton semmi érdekesség, a borok között van egész jó is.
A csaposnak az Irsai Olivér a kedvenc bora, a Haraszthy Vallejo pincészettől, ami valóban rendben van. Bár az is tény, hogy ezek a reduktív, technológiai Irsaik elég hasonlóak, nem tudom minek alapján választotta ki, hogy pont ez a kedvence. A Nyakas, a Frittmann vagy a Font Irsai nagyjából ugyanezt adja. Primér illatok, parfüm, korrekt savak, frissesség. Nachost nem kapunk, mert nem volt mibe tegye a pultos. Figula rosét sem tudott adni, mert kifogyott. A pultnál fizettünk, adtam egy ötvenest a papír mellé, amit visszakaptam, s hozzá még 5 db tízforintost. Így kell annak, aki nem ad borravalót.
Egyébként később kedvesen érdeklődik a srác, hogy ízlik-e a bor. Mondtuk, hogy igen.
A zene érdektelen, de legalább csendes.
Van még néhány jó boruk: két Vida, Juhász rosé, Laposa Olaszrizling. Egyéb híján elmegy kocsma. A probléma, hogy a kocsma-negyedben, ahol található tucatjával akadnak érdekesebb helyek bármilyen napszakban.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos