Trattoria Gozsdu Budapest

Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred - Napi ár félpanziós ellátással
Hotel Golden Lake Resort Balatonfüred
56.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval

Trattoria Gozsdu Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 382 városban járt márFelfedező - 2626 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 28395 feltöltött kép
Kiváló 2015. május 12.a párjával járt itt
Amikor azt olvastam, hogy a Krizia vendéglő kiváló séfje, Cattaneo Graziano a Gozsduban is egységet nyitott, a hely felkerült a legsürgősebben meglátogatandó egységek listájának élbolyába. A minap sikerült is ide eljutni. Sajnos megtudtuk, hogy Graziano átadta másnak a helyet, de úgy volt korrekt, hogy az új stábnak is bizalmat szavazzunk s jól tettük.
Trattoria Gozsdu Budapest - Étel/italTrattoria Gozsdu Budapest - Étel/italTrattoria Gozsdu Budapest - Étel/ital